Odkryj piękno mocnych włosów! Wygraj Priorin Extra ! Dzień 2

By Pink Lipstick - 15:50:00

Witajcie!
Jeszcze przez 4 dni, codziennie o godzinie 18 dwie pierwsze osoby, które prawidłowo wypełnią ankietę i wpiszą kod podany niżej - wygrywają pełną 3-miesięczną kurację Priorin Extra ! 

Zaczęłam je spożywać i powiem Wam, że jadłam już wiele tabletek w życiu i miały różne smaki. Te tabletki są, że tak powiem smaczne, w porównaniu do innych, po których  mi było niedobrze. Także to też jest duży plus :))O 18 wejdź na:
Wypełnij ankietę 


I wpisz kod: fLWWhZoIW


Zasady:
Co to jest Priorin?
Priorin Extra to specjalnie stworzona unikalna formuła3ACTIV+ z dodatkiem biotyny, która pozwala utrzymać zdrowe włosy. Formuła 3ACTIV+ z biotyną to połączenie ekstraktu z prosa, L-cystyny i kwasu pantotenowego z biotyną.

Unikalna formuła preparatu Priorin Extra
Priorin Extra wzmacnia cebulki włosów od wewnątrz dostarczając im niezbędnych składników odżywczych. Unikalna formuła 3ACTIV+ z biotyną odgrywa dobroczynną rolę w utrzymaniu zdrowia Twoich włosów.
Proso jest jedną z najstarszych i najbardziej wartościowych roślin uprawnych na świecie.
L-cystyna jest aminokwasem wchodzącym w skład większości białek w organizmie. Jest również jednym
z podstawowych budulców włosów. Zdrowy włos ludzki zawiera nawet 14-16% cystyny.
Kwas pantotenowy ułatwia produkcję energii w komórkach, również tych odpowiedzialnych za
wytwarzanie i odżywianie włosa.
Biotyna należy do witamin grupy B. Jest niezbędna do prawidłowego metabolizmu składników odżywczych
i ich wykorzystania przez organizm. Jej dodatek odżywia włosy i zapobiega ich wypadaniu.** Wg rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie składu oraz oznakowania suplementów diety.

Badania działania produktu wykazały, że miacyna, cystyna i witamina B5 zwiększyły aktywność komórek odpowiedzialnych za produkcję włosów o 145%  natomiast cystyna zwiększyła gęstość włosów o 80%* (*ilość włosów na cm2 po 3 miesiącach stosowania)


  • W trakcie testów osoba Będzie zobowiązana do wypełnienia 3 ankiet podczas 3 miesięcznego stosowania produktu (ocena stanu włosów oraz działania kuracji)Powodzenia ! :)

  • Share:

You Might Also Like

4 Comments