Bioteq - nawilżająca maska na tkaninie

By Pink Lipstick - 19:07:00

Bioteq to marka, która do tej pory była mi zupełnie nieznana. A to szkoda, bo jej produkty mają opierać się na naturalnych składnikach, bezpiecznych dla skóry. Lubię to! Do tego wspomnę, że firma ta nie testuje na zwierzętach - plus:)

bioteq maska

Maska Bioteq to typowa maska w płachcie, która jest bardzo mocno nasączona płynem. Stosowałam się
do zaleceń producenta i trzymałam ją na twarzy około 20 minut. Chwilę po jej nałożeniu, odczułam chłód, który utrzymywał się przez cały czas, aż do jej ściągnięcia. Lubię kiedy maska chłodzi twarz, bo jest to dla mnie relaksujące :D

bioteq maska


Efektem jaki zaobserwowałam po użyciu maski to z pewnością rozjaśniona cera. Do tego skóra pod oczami była mocno nawilżona, a skóra na całej twarzy napięta. Maseczka ta bardzo przypominała mi maskę z wodą glacjalną Skin79. Wydaje mi się, że mogłaby byc dla niej dobrą konkurencją.
Cena maseczki to około 15zł, ja dostałam ją razem z boxem ONLY YOU, ale znalazłam info, że marka ta dostępna jest w Hebe.

bioteq maska

Wyczytałam też, że w sprzedaży mają pojawić się nowe maski Bioteq, w tym maska peel-off. Uwielbiam tego typu maski, więc na pewno się nią zainteresuję :)

Znacie firmę Bioteq? Jeśli tak, to dajcie znac jakis kosmetków używałyście :)
Pozdrawiam,
Pink Lipstick

 • Share:

You Might Also Like

12 Comments

 1. chyba mi właśnie ta marka gdzieś migneła ale nie pamiętam czy to były blogi czy właśnie hebe :D wypróbuję ja chętnie :D jak dorwę na promocji :p

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię tego typu maseczki, chętnie zapoznam się z tą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W moim o ile nie skłamię była wersja w trochę innym opakowaniu. Wypadła u mnie fajnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie maski, chętnie spróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety nie używałam ;)

  OdpowiedzUsuń