Kurs robienia mydła, a może weekend dla dwojga? Pomysły na prezent marzeń

By Pink Lipstick - 19:59:00

 Zawsze staram się kupować prezent dopasowany pod daną osobę. Czasem wcześniej podpytam, czego komuś brakuje, czasem spełniam kogoś małe marzenia. Nie lubię kupować innym, czegoś z czego sama nie byłabym zadowolona. 

prezent marzen


Prezent marzeń to strona, na której możemy zakupić prezenty w postaci voucherów na różne atrakcje. Znajdziemy tam atrakcje dla dzieci, kobiet, czy mężczyzn. Dla każdego coś dobrego :) A co najważniejsze są to atrakcje w całej Polsce. Widziałam, że są też vouchery, które można zrealizować online.

Oferta pomysłów na prezent jest szeroka. Począwszy od spa, przez lot paralotnią, skończywszy na kursie robienia mydła. No właśnie! Przeglądając stronkę, natknęłam się na kurs robienia mydła, Mydlanych Rewolucji. Firmę znam i śledzę na Instagramie. Miałam okazje mieć też ich mydełko. Uważam, ze taki kurs to świetny prezent, dla osób, które kochają kosmetyki!

prezent marzen


A co można byłoby podarować na rocznice ślubu? Wpadłam na pomysł, ze sprezentuje mojej przyjaciółce weekend dla dwojga w Krynicy-Zdrój. A dokładnie w Willi Safona . Voucher obejmuje nocleg oraz masaż dla dwóch osób. Myślę, że spędzenie chwili we dwoje, z dała od obowiązków to super sprawa. Jeszcze w tak pięknym miejscu, jakim jest Krynica. Mam nadzieje, że para będzie zadowolona! 

willa safona krynica zdroj
Tutaj możecie zobaczyć moją relację z restauracji Wiśniowy Sad, którą odwiedziłam rok temu. Również i do niej można zakupić voucher ze strony Prezent Marzeń :)

prezent marzen

Co myślicie o prezentach w postaci voucheru? Jaki jest Wasz prezent marzeń? 

Buziaki

Pink Lipstick

 

  • Share:

You Might Also Like

4 komentarze