Skuteczny sposób na pozbycie się plam z podkładu!

By Pink Lipstick - 22:27:00

Prawie zawsze, kiedy robię makijaż, moja bluzka jest splamiona podkładem. Mimo tego, że staram się uważać, to i tak mi coś kapnie na ubranie :D Próbowałam już wielu rzeczy, by odplamić ciuchy, ale niestety wszystkie były nieskuteczne. Ostatnio miałam potrzebę odplamienia białej kurtki i wpadałam na genialny pomysł! Już Wam piszę co to takiego.


Próbowałam używać:
- płynu do naczyń 
- szarego mydła
- sody
- proszku do pieczenia
- specjalnych odplamiaczy

...i nic!


Na szczęście, w końcu znalazłam skuteczny sposób na plamę z podkładu! Jest nim mydełko glicerynowe. Miałam w domu mydło firmy Pearls z olejkami. I takiego używam. Dla zainteresowanych zostawiam link do przypadkowego sklepu: -KLIK-

Przejrzałam sobie Internet w poszukiwaniu tanich mydełek (no, bo po co przepłacać :P ) i znalazłam takie w Lidlu i Biedronce. Kosztują około 2zł. Jak już zużyje to z Pearls, to kupię te tańsze i przetestuję czy sprawdzają się tak samo dobrze.

Jak się pozbyć plamy? To proste.

Wystarczy namoczyć brudne miejsce i je namydlić(możemy troszku zaprać plamę w rękach). Następnie brudne ubranie wrzucamy do pralki i pierzemy. Potem wyciągamy czyste, bez plam :D Ot, cała filozofia :D


Mam nadzieję, że i u Was mój patent się sprawdzi i doczyścicie każdą plamę :D

Jakie macie sposoby na plamy z podkładów? 


  • Share:

You Might Also Like

5 komentarze

  1. Ciekawe, warto pamiętać o tym patencie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mam takie mydełko niemieckie, nie mam pojęcia co to za firma, ale dzięki niemu spieram wszystkie plamy. O Twoim patencie również będę pamietać:)
    Pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

    OdpowiedzUsuń